Runbox ile herkes dursa da siz durmayın!

TCP Hızlandırma ve Ağ Performansı için iyileştirme teknolojileri!
Image not found!

Başınız Sıkıştığında Çözüm Büyük Yatırımlar Gerektiren Çözüm Olacak! Runbox problemlerinizi giderecek!

İnternet dünyasında kontrol edilemez şekilde büyüyen veri ve artan kapasite talebi nedeniyle, yeterli ağ kapasitesine sahip olmayan ülkelerde bant genişliği ve hız sorunları artarak büyümektedir. TAYF Teknoloji, internet ağlarında artarak büyüyen hız ve tıkanıklık sorunlarına geliştirdiği yenilikçi teknoloji ve ürünler ile çözüm sunmaktadır. TAYF Teknoloji’nin TCP trafiğini dinamik olarak hızlandıran ve ağ performansını geliştiren RUNBOX yazılım ve appliance çözümleri, sürekli artan bant genişliği maliyetlerinden kurtarır. Daha yüksek maliyetli bant genişliği, hız optimizasyon cihazları, daha yüksek performanslı sunucular veya CPU kapasitesi satın almadan tıkanık ağlarda yüksek bağlantı hızı sunar, paket kayıplarını önler.

RUNBOX Hakkında Bilgi İçin
Planlar ve Fiyatlar

Size uygun ihtiyacınız doğrultusunda seçiminizi yapıp Tayftech ile hemen hızlanabilirsiniz!

$800/başlayan fiyatlarla

Runbox 100MB


  • 100 Mbit - 1GbE Throughput çıkışı olan Fiziksel Sanal Sunucu veya İstemci Bilgisayarların TCP Paket Trafiğini %400 üzerinde hızlandırır.
  • Fiziksel Sanal Sunucu veya İstemci bilgisayarların WAN portuna bağlı çalışan TCP Dynamic Acceleration Appliance çözümüdür.
Hemen Satın Al
$9.900/başlayan fiyatlarla

Runbox 1GE


  • 1GbE Throughput çıkışı olan Fiziksel Sanal Sunucu veya İstemci Bilgisayarların TCP Paket Trafiğini %400 üzerinde hızlandırır.
  • Fiziksel Sanal Sunucu veya İstemci bilgisayarların WAN portuna bağlı çalışan TCP Dynamic Acceleration Appliance çözümüdür.
Hemen Satın Al
$13.900/başlayan fiyatlarla

Runbox 10GE


  • 10 GE ila 40 GE arası Throughput ve 10.000.000 Session destekleyen Veri Merkezleri ve Enterprise kuruluşlar için geliştirilmiş TCP Dynamic Acceleration Appliance çözümüdür.Hemen Satın Al

TAYFECH / Runbox ürünü ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak isteriz.

Bir ay ücretsiz denememek için bir sebebiniz var mı? Bizi Arayın!