Bilgiyi Paylaşmayı Seviyoruz

Bilgiyi Paylaşmayı Seviyoruz

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim, organizasyon, uygulama yöntemleri ve metodlarına ilişkin gerçekleştirilecek incelemer sonucunda sorunların belirlenmesi, yenilikçi yaklaşımlarla, uygun çözümlerin tavsiye edilmesi ve bu çözümlerin yerine getirilmesi için gerekli olan tüm idari ve teknik desteğin sağlandığı hizmetlerdir.

Bulut Danışmanlığı

Bulut servisleri sayesinde süreklilik, risk yönetimi ve maliyet optimizasyonu sağlanarak hizmetlerinizi yönetin, denetleyin ve işletin. Bunu yapabilmeniz için sizlerin, mevcut uygulamalarını değerlendirip, hizmet ve servislerinizi, doğru bulut servisleri ile bir araya getirerek, teknolojik beceri ve yetkinliklerinizi iyileştirmenize destek oluyoruz. | Geliştiricilerinizi, yenilikçi ve inovatif teknoloji ve metodolojilerle buluşturarak, daha hızlı, daha yönetilebilir ve ölçeklenebilir yeni hizmetler oluşturabilmelerine olanak sağlıyoruz.

Yazılım Hizmetleri

Firmanızın iş süreçleri, yönetim anlayışı, stratejisi ve hedeflerine ulaşmak için kullandığı yollar farklı olabilir. Paket yazılımlar genelde sizin istediğiniz yeteneklerde ve istediğiniz sonuçları almak için gerekli alt yapıya sahip olmayabilir. Uzun yıllar sonucunda edindiğimiz bilgi ve tecübelerimiz ile size çözüm oluşturabilecek tasarım kalıplarımıza, ihtiyacınız olan değişimi uyarlayarak, hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tecmony, kurumunuza uygun mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları, size maksimum fayda sağlayacak şekilde geliştirir. En ideal çözümü sunabilmek için gerekli tüm insiyatifi alır ve tüm meteryalleri objektif bir şekilde değerlendirerek, toplam faydaya hizmet edecek en doğru ve inovatif seçimleri yapar. Farklı platformlarda uygulama geliştirme ve üçüncü parti sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik çözüm için yöntem belirler ve çözüm sunar.

Mobil uygulamalara ilişkin sosyal medya araçlarındaki bir çok servis, bir çok ihtiyacı karşılayabiliyor olsa da, bu çözümler iş akışlarınıza, müşterilerinize ve geliştirmekte olduğunuz servislerinize yeterli çözümü sağlamayabilir. Bu noktada mobil dünya için gerekli olan IOS, Android uygulamalarınızı planlıyor, modelliyor, ölçeklendiriyor ve hayata geçiriyoruz.

Sosyal medyada önplanda olmak, marka farkındalığı yaratmak sizler için önem arz ediyorsa, bunun yöntemleri ve teknik stratejileri konusunda bizden destek alabilirsiniz. Yazılım yetkinliklerimizle de desteklediğimiz bu ekosistemde varmak istediğiniz sonuçlara ulaşmak konusunda size danışmanlık sağlayabiliriz.